Publikacje

[publikacje][slideshow]
O stronie | Jak to działa
Blog-News.pl to największa kolekcja redagowanych wpisów z blogów w Polsce. Moda, blogerki, blogerzy, styl życia, przepisy, porady, elektronika, sport, ludzie, wydarzenia. Codziennie świeże wpisy i zawsze ciekawe artykuły do przeglądania. Subskrybuj przez e-mail lub Facebook, Twitter i inne media społecznościowe.

Co nas wyróżnia i co jest naszym celem

Wyróżnia nas jeden przymiotnik, redagowany, ale co to właściwie oznacza?
Oznacza to nie mniej nie więcej, że treści na naszej stronie pomimo, że prezentują wpisy na innych blogach są w dużej mierze autorskie, tj. stanowią newsową zajawkę z opisem docelowego artykułu, zawierają jego fragment i jedno, góra dwa zdjęcia. Każdy artykuł kończy się przyciskiem „Więcej na blogu...” i tam można zobaczyć pełne kolekcje zdjęć, przepisy, rankingi oraz istotne informacje. Zapewnia to sytuację, w której, aby poznać najnowsze wartościowe wpisy użytkownik wróci do nas, natomiast po szczegółowe informacje trafia zawsze na bloga autora.

Co chcemy osiągnąć? Przede wszystkim założeniem jest wykreowanie serwisu, który będzie prestiżowym miejscem, w które dobrze będzie trafić. Mamy zamiar to osiągnąć poprzez analizowanie wszystkich wpisów pod kątem jakości, stąd nie będą trafiać tutaj rzeczy przypadkowe, a szanse na publikację będą mieli wszyscy, którzy opublikują coś o czym warto wszystkim powiedzieć.
Chcesz się do nas przyłączyć - dowiedz się jak. Zapraszamy!

Zasady

Serwis działa na bardzo prostej zasadzie.
Niemal przez całą dobę monitorujemy naszą skrzynkę pocztową i czekamy na zgłoszenia o nowych wpisach na zarejestrowanych u nas blogach. Po dodaniu wpisu na blogu wystarczy skopiować link do wpisu na pasku adresowym i przesłać go do nas przez formularz zgłoszenia publikacji. Resztą zajmiemy się sami. Przejrzymy wpis zredagujemy zajawkę i opublikujemy na naszej stronie w odpowiednim dziale z łączem do oryginalnego posta. Artykuły redagowane są tak, aby zachęcić użytkowników do zapoznania się z ich zawartością na stronie blogera.

Co zyskujesz?

Widoczność i odwiedziny. Jest tak dlatego, że szybko rosnąca zawartość naszej strony daje masę wyników wyszukiwania, dlatego potencjalnie odwiedza nas o wiele więcej ludzi niż przeciętnego bloga w Internecie. Stąd osoby dość regularnie publikujące mają szansę na odkrycie przez o wiele większą publikę, niż w przypadku prowadzenia niezależnego bloga.


Co muszę zrobić?

Zarejestrować się. Rejestracja jest powiązana z weryfikacją Twojego bloga, który powinien mieć przynajmniej 5-7 dobrych jakościowo postów. Na podany adres e-mail otrzymasz też kod umożliwiający wysyłanie linków do postów przez naszą stronę. Byłoby też miło gdyby nasi użytkownicy dodali do swojego bloga baner. Jest tu dostępne kilka wzorów i rozmiarów.

Masz pytania?

Masz pytania. Pisz na Facebooku, lub na info@blog-news.pl

Styl życia

[styl życia][btop]

Moda i kreacje

[moda][btop]

Blogowanie, ciekawostki, szablony

[blogowanie][grids]

Kulinaria

[kulinaria][stack]

Uroda i pielęgnacja

Gadżety, elektronika i technika

Dom i ogród

Sport i fitness

Muzyka i sztuka