Publikacje

[publikacje][slideshow]

Szablon Alice czyli responsywny Blogger
Alice to kolejny z  pięknych i nowoczesnych szablonów Bloggera z możliwością zakupu pełnej licencji oraz instalacji. Nie musisz zagłębiać się w tajniki kodowania, nie musisz znać języka angielskiego, zrobimy to za Ciebie. No chyba, że to lubisz to możesz pobawić się w instalację i mieć go zupełnie za darmo.

Alice to doskonałej jakości, czysty i przejrzysty, elegancki szablon bloggera, który można zastosować do swojego bloga na bloggerze i wyróżnić się wśród innych. Zobacz jak to wygląda na żywo klikając na klawisz demo lub pobierz i zainstaluj samodzielnie. Szablon jest responsywny, więc doskonale wygląda na każdym urządzeniu, od komputera przez tablety po komórki.

Wersja darmowa to jednak dość duże ograniczenia i wymaganie zastosowania w stopce opisu i linkowania do firmy, więc 10 USD (ok. 40 PLN) za wersję płatną wydaje się uzasadnionym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz zakupić ten szablon z instalacją zapraszamy do kontaktu poniżej, damy Ci 20% rabatu.

Polonizacja i instalacja szablonu

Jeżeli nie chcesz bawić się w instalację, lub nie znasz się na tym, możesz zlecić nam instalację tego szablonu na swoim blogu dzięki czemu nie będziesz musieć robić nic - po prostu w około 24-48 godzin szablon znajdzie się na Twoim blogu. Firma odpowiedzialna czyli BT Themez oferują tę usługę w cenie 66 PLN, jednak nie obejmuje ona polonizacji szablonu co jest konieczne, aby nagłówki tytuły i klawisze zostały zmienione na język polski.

Usługa instalacji to dodatkowe 50 PLN
Kontakt: info@blog-news.pl
z dopiskiem nazwy szablonu

Brak komentarzy:

Styl życia

[styl życia][btop]

Moda i kreacje

[moda][btop]

Blogowanie, ciekawostki, szablony

[blogowanie][grids]

Kulinaria

[kulinaria][stack]

Uroda i pielęgnacja

Gadżety, elektronika i technika

Dom i ogród

Sport i fitness

Muzyka i sztuka