Publikacje

[publikacje][slideshow]

Spacer z Moniką po Shere w Surrey, UK

makesitsimple.com / Monika

Świąteczno-noworoczne klimaty za nami, ale pozostały wspomnienia, stąd jest to idealna chwila, aby przedstawić Wam Monikę, jedną z pierwszych blogerek, która zdecydowała się przyjąć nasze zaproszenie do publikowania na portalu Blog-News.pl.

Monika jest Polką zamieszkującą w Wielkiej Brytanii, a w swoim najnowszym wpisie oprócz dość konserwatywnego, ale eleganckiego i chyba bardzo praktycznego brytyjskiego stylu pokazuje nam uroczy zakątek w Surrey. Shere to bardzo romantyczne i malownicze miejsce znane z filmów, ale o tym przeczytacie już na jej blogu.

Blog makesitsimple.com Moniki to bardzo elegancka strona, która naszym zdaniem zasługuje na uwagę, ponieważ jest szansą na podejrzenie tego co można kupić i ubrać w Wielkiej Brytanii, a może i kupić online z dostawą do Polski. Dowiecie się tam jak subtelnie pokazać kim się jest i co się za tym kryje. Urzekł nas subtelny minimalizm emanujący z publikowanych tam postów, dlatego naszym zdaniem to bardzo ciekawa i warta zainteresowania lektura.Brak komentarzy:

Styl życia

[styl życia][btop]

Moda i kreacje

[moda][btop]

Blogowanie, ciekawostki, szablony

[blogowanie][grids]

Kulinaria

[kulinaria][stack]

Uroda i pielęgnacja

Gadżety, elektronika i technika

Dom i ogród

Sport i fitness

Muzyka i sztuka