Publikacje

[publikacje][slideshow]

Wiadomości blogowe | Blog News Polska

blog-news.pl

Rozpoczynamy publikowanie wiadomości blogowych w ramach portalu Blog-News.pl. Jest to zupełnie nowe podejście do polskiej blogosfery, gdyż nie jest to ani typowy katalog blogów, spis blogów, czy też lista blogów obejmująca typowe kategorie, ale medium przejmujące zasady działania od typowych portali informacyjnych, gdzie będziecie mogli zobaczyć zajawki wpisów w różnych kategoriach od blogerów z całej Polski.

Skąd biorą się wpisy

Nasze wiadomości blogowe | Blog-News.pl nie są materiałem bezmyślnie dodawanym do portalu przez crawlery czy roboty, ale materiałem pochodzącym od żywych ludzi, blogerów, którzy świadomie dodają tu swoje wpisy, a my nie kopiujemy ich tylko, ale opisujemy tworząc zajawkę tego czego można dowiedzieć się na podlinkowanej stronie autora.

Unikalny content

Zawartość tej strony jest w związku z tym unikalna, ponieważ codziennie pracujemy nad tym, aby udostępniać wpisy naszych blogerów w wersji, która przypomina wiadomości, a nie tylko bezmyślnie kopiujemy to co piszą autorzy.


Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy wszystkich blogerów do współpracy z wiadomościami blogowymi Blog-News.pl. Jest to zdecydowanie miejsce, w którym warto się pokazać i znaleźć wśród najlepszych blogerów polskiej blogosfery. Wystarczy tylko w sposób rzetelny i ciekawy oraz z pewnym zaangażowaniem prowadzić swojego bloga.

Zielone światło dla sztuki

Blog-News.pl to także ciekawe miejsce łączące ze sobą wszystkie tematy od popularnych: takich jak moda, styl, kulinaria, fitness, czy diety. Po lekko niszowe, takie jak kultura i sztuka, które mają u nas przysłowiowe oko. Elementem łączącym te tematy jest oczywiście publikowanie na blogach.
Pomagamy w publikowaniu i opisywaniu prac młodym artystom, którzy korzystając z naszych wskazówek mogą tworzyć własne blogi i zaistnieć na szerokim rynku, złapać kontakt z mainstreamem i być może zapewnić sobie sposób na zarabianie na życie. Publikujemy wpisy z blogów muzyków, stąd nasz portal dla nich jest sposobem na dotarcie do szerokiej publiki.

Blog-News.pl to także prezentacja zawartości w bardzo atrakcyjnej i profesjonalnej formie, mocno różniącej się od typowych agregatorów strumieni RSS lub gadżetów obserwacyjnych...
Dlatego warto do nas dołączyć...

Brak komentarzy:

Styl życia

[styl życia][btop]

Moda i kreacje

[moda][btop]

Blogowanie, ciekawostki, szablony

[blogowanie][grids]

Kulinaria

[kulinaria][stack]

Uroda i pielęgnacja

Gadżety, elektronika i technika

Dom i ogród

Sport i fitness

Muzyka i sztuka