Publikacje

[publikacje][slideshow]

Setki blogów w jednym miejscu

blogi różne
Zapraszamy na stronę blog-news.pl. Projekt ten jest nowatorski ze względu na jakość wykonania i sposób publikacji oraz na podejście do polskiej blogosfery.

Dla kogo jest blog-news.pl

Jeżeli prowadzisz bloga w dowolnej lokalizacji, która jest stroną internetową np. na Bloggerze, Wordpressie, to jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich, którzy mieszczą się i nawet nie mieszą się w naszych kategoriach.

Zapraszamy m.in. ludzi prowadzących blogi o modzie i kreacjach (nie tylko kobiety 😊) , urodzie i kosmetykach, kulinariach, technice, gadżetach, stylizacjach, designie, wzornictwie, architekturze i krajobrazie, dzieciach, itp... Im więcej kategorii tym lepiej...

Co zyskujesz?

Rozgłos, i chyba o to chodzi. Twoje publikacje pochodzące z Twojego bloga są publikowane jako zajawka na naszej stronie. Jest to zazwyczaj część artykułu plus jedno góra 2-3 zdjęcia, resztę trzeba doczytać na Twojej stronie, więc zyskujesz ruch...

Skąd pochodzi ruch?

Ruch na naszej stronie pochodzi z wielu źródeł i jest organiczny. Mile widziane, szczególnie w pierwszej fazie będzie polubienie naszego profilu na Facebooku, dodanie na Twitterze i podawanie dalej. Warto też poznać i zacząć obserwować naszą stronę G+, gdzie sukcesywnie dodawane są do kolekcji blogi naszych bloggerów.

Generalnie podaj dalej i zapraszamy!

Brak komentarzy:

Styl życia

[styl życia][btop]

Moda i kreacje

[moda][btop]

Blogowanie, ciekawostki, szablony

[blogowanie][grids]

Kulinaria

[kulinaria][stack]

Uroda i pielęgnacja

Gadżety, elektronika i technika

Dom i ogród

Sport i fitness

Muzyka i sztuka